Team

Het team van Van der Hoff ICT staat altijd klaar voor haar klanten. Hieronder kunt u kennis maken met de gezichten achter Van der Hoff ICT.

  • Niels van der Hoff

    Niels van der Hoff

    Eigenaar / Systeembeheerder

    In 2009, op vrijdag de 13e, startte ik mijn eigen bedrijfje naast school. Tot zover heeft die datum geen ongeluk gebracht! Ik zorg voor de aansturing binnen het bedrijf, maar ga ook veel langs bij de klant. Na een klantbezoek vergeet ik standaard mijn autosleutels, dus mocht ik bij je langs komen, help me hier dan even aan herinneren!

    niels@vanderhoffict.nl LinkedIn
  • Marc van den Heuvel

    Marc van den Heuvel

    Systeembeheerder

    Ik ben een manusje van alles. Van reparaties tot storingen: niks is mij te veel. Ik heb van mijn hobby mijn werk kunnen maken, daarom ben ik zelfs op zaterdag bezig met ICT. Al ga ik daarna natuurlijk wel de kroeg in met mijn vrienden!

    marc@vanderhoffict.nl LinkedIn
  • Marcel Broers

    Marcel Broers

    Systeembeheerder

    Ik begon in 2016 bij Van der Hoff ICT als stagiair, maar maak inmiddels onderdeel uit van het vaste team: ik verzorg de VoIP-diensten en bied support aan onze klanten. In het weekend speel ik tafeltennis in competitieverband. Ik ping pong dus wat af tussen school, werk en sport!

    marcel@vanderhoffict.nl
  • Freek van Kessel

    Freek van Kessel

    Administratie

    Waar de rest ervoor zorgt dat de digitale enen en nullen op de juiste plek staan, doe ik dat administratief. In het weekend ben ik te vinden op het voetbalveld en maak ik graag muziek. Maatwerk is dus echt mijn ding: op het werk én in mijn vrije tijd.

    administratie@vanderhoffict.nl
  • Koen Keunen

    Koen Keunen

    Junior Supportmedewerker

    Ik ben de jongste van het stel, vandaar ‘junior’ supportmedewerker. In het weekend speel ik slagwerk. Maar ook bij Van der Hoff ICT raak ik de juiste noot!

    koen@vanderhoffict.nl
  • Youri Beelen

    Youri Beelen

    Systeembeheerder

    Ik ben bij Van der Hoff ICT vooral bezig met VoIP-diensten. Ook bereid ik zaken voor in onze werkplaats. Ik ben niet alleen de langste werknemer (1.91 meter), maar heb ook de langste baard van kantoor!

    youri@vanderhoffict.nl
  • Richard  Raaijmakers

    Richard Raaijmakers

    Senior Systeembeheerder

    Ik ben de ‘senior’ bij Van der Hoff ICT, maar met mijn jonge geest kom ik prima mee met mijn jeugdige collega’s! Ik hou me bezig met het vernieuwen van onze diensten en het verhelpen van ingewikkelde storingen.

    richard@vanderhoffict.nl
  • Laurens Driessen

    Laurens Driessen

    Systeembeheerder

    Ik hou mij bezig met automatiseringsprojecten, support bieden aan klanten en werkzaamheden op locatie. Bij mij moet je zijn voor de flauwe grappen.

    laurens@vanderhoffict.nl
  • Lonneke van Bakel

    Lonneke van Bakel

    Marketing- en communicatiemedewerker

    Als enige vrouw hier op kantoor moet ik mijn mannetje staan. Dat lukt me prima! Ik verzorg content zoals flyers en brochures maar ook de berichten op Facebook komen van mijn hand.

    lonneke@vanderhoffict.nl

Support

Besturingssysteem
Browser
IP adres 54.156.51.193
JavaScript
Cookies
WebSockets
Schermgrootte
Venstergrootte
Kleurdiepte
Flash versie